Paar nädalat tagasi selgusid tänavused vastutustundlikud ettevõtted. Elisa ja Sorainen tõusid kahe aastaga pronkstasemelt kullale ja jagavad oma teekonda ESG vallas.

- Elisa pälvis tänavu VEFi galal kuldmärgise. Foto: Kristiin Elmat
Elisa Eesti jätkusuutlikkuse juht Aigi Kukk tõdes, et Elisa tegevus ei ole paari aastaga märgatavalt muutunud, küll aga mõtestavad nad põhjalikumalt oma tegevusi ja eesmärke. “Kõige suurem arengusamm on olnud selles, et inimesed on oluliselt teadlikumad, et need asjad, millega nad on pikalt tegelenud, kuuluvad ka ESG ja vastutustundliku ettevõtluse alla,” ütles ta.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kasvuhoonegaaside (KHG) heide jagatakse kolme mõjualasse. Kuidas heitmeid määratleda? Mis läheb enim segadust tekitava mõjuala 3 alla?
Euroopa Parlamendi koosseis on valitud ning ees ootab komisjoni loomine ja tippametite jagamine. Mis on tähtsamad kestlikkusteemad, millega uus komisjon ja parlament ametiajal tegelema hakkavad?
Ülemiste Citys jagati seitsmendat korda Ülo Pärnitsa nimelisi stipendiume. Seekord olid pärjatud teemadeks ESG rakendamine personalijuhtimises, ringpakendite rakendamine, innovatsioonilinnakute kogukondlikkus ja liikuma kutsuv trepidisain.
Vesta Consulting, üks Baltikumi juhtivatest kestliku äritegevuse valdkonna konsultatsiooni- ja sertifitseerimisettevõtetest, andis käiku Baltikumi esimese ühtse keskkonnatoodete deklareerimise (EPD) platvormi – EPD Finder. See Leedu, Läti ja Eesti turgudele mõeldud platvorm tagab arhitektidele, kinnisvaraarendajatele ning valdkonna spetsialistidele mugava juurdepääsu EPD-andmetele, suurendades samas ka tootjate silmatorkavust.